Suna Dumankaya Saç Uzatma Formülleri

Suna Dumankaya Saç Uzatma Formülleri

/
/
440 görüntüleme

Kısa saçlar her ne kadar kadınlar arasında çok popüler gibi görülse de genellikle kısa saçlara sahip olan bayanların her birisi uzun bir saçın hayalini kurar. Saçı uzun olan kadınlar ise bakımı daha zor olduğu için kısa saça dönmek ister. Halbuki kısa ancak bakımlı bir saç hem sizin özgüveninizi yükseltirken hem de çevrenizi etkilemenizi sağlar. Bir bu alanda uzman bir kişi olan Suna Dumankaya tarafından önerilen formülleri sizlerle paylaşacağız. Suna Dumankaya Saç Uzatma Formülleri sayesinde kısa saçı olup da bir türlü uzamayan bayanlara hayallerinde yatan o uzun saçları sağlayacağız.

Bitkisel Yağlar Yardımıyla Hızlı Saç Uzatma Formülü

İlk vereceğimiz Suna Dumankaya Saç Uzatma Formülleri içinde çeşitli bitkisel yağlardan oluşan bir karışımdan bahsedeceğiz. Bu karışım için gereken malzemeler 1 kahve fincanı zeytinyağı 1 tatlı kaşığı maydanoz tohumu yağı 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu yağı 1 tatlı kaşığı çörek otu yağı ve 1 tatlı kaşığı keten tohumu yağıdır.

Tüm malzemeleri elde ettikten sonra her birisi bir araya getiriliyor ve karıştırılmaya başlanıyor. Bu sırada biraz ısınması için de ocağın üzerine konuluyor. Sonra ılık bir hale geldiği zaman saç diplerine bu sıvı yedirilir ve saçlar streç filmle sarılır. Bu şekilde 2 saat ile 8 saat arasında bekledikten sonra saçınızı şampuan ile yıkamanız yeterli olur. Haftada bir kez bu tarifi kullanmanız gerekiyor. Düzenli bir şekilde kullanımda saçınızın uzadığını siz de göreceksiniz.

Sığır İliği ve Hindistan Cevizi Karışımı İle Saç Uzatma Formülü

Suna Dumankaya Saç Uzatma Formülleri arasında yer alan ikinci formül ise sığır iliği ve Hindistan cevizi malzemelerinden yapılıyor. 150 gr ağırlığında sığır iliği ve 100 gr Hindistan cevizi formül için gerekli ölçüttür.

İlk olarak kemik iliği haşlanıyor. Ardından da üzerine dövülmüş ve un ufak olan Hindistan cevizi dökülüyor. Bu karışım ılık bir vaziyetteyken saç diplerine doğru sürülür. Hafta içinde sadece bir kez kullanmanız durumunda saçlarınızın zamanla uzadığını ve hayallerinize yaklaştığınızı fark edebilirsiniz. 

Bu içeriği takip edin

Bu yazıya abone olarak yazıya ait güncelleme ve yorumlardan haberdar olun.

0 Yorum

Sen de yorum yap

Tarafsız Bilginin Merkezi